Бухгалтерка Куруніна Олександра колаборант з Херсону отримала підозру

Жителька Херсона Куруніна Олександра добровільно увійшла у співпрацю з представниками держави-агресора і зайняла керівну позицію в окупаційному управлінні міста.

За повідомленням поліції Херсонської області, у червні 2022 року 36-річну жінку було призначено на посаду «начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності — головного бухгалтера» у окупаційну військово-цивільну адміністрацію Херсона. На цій посаді вона виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції.

Олександра Віталіївна Куруніна з Херсона отримала заочне повідомлення про підозру у колабораціонізмі згідно з частиною 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України. Текст підозри було опубліковано на сайті Офісу Генерального прокурора. Жінці може загрожувати від п’яти до десяти років позбавлення волі з можливістю позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю на термін від 10 до 15 років, а також з конфіскацією майна.

Курунина Александра Витальевна 21-03-1988

Головна бухгалтерка окупаційної ВЦА Херсона Олександра Віталіївна Куруніна

В тему – Правоохоронні органи викрили чергового прихильника “руського миру”.

Повідомлення про підозру та повістка про виклик бухгалтерки Куруніній О.В. на 04.06.2024, 05.06.2024 та 06.06.2024

Текст підозри яка винесена для Олександри Віталіївни Куруніной

Документ підозри для Головної бухгалтерки окупаційної ВЦА Херсона Олександра Віталіївна Куруніна скачати тут

Вам буде цікаво дізнатись що правоохоронці завершили розслідування щодо вчительки з Херсона, яка досі є на сайті Міністерства освіти України