Херсонські колаборанти в Генічеському районі отримали підозру

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області  трьом жителям регіону заочно повідомлено про підозру у колабораціонізмі (ч. 5 ст. 111-1 КК України). 

Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

Згідно з даними слідства, у період тимчасової окупації Херсонської області, підозрювані вступили у співпрацю з ворогом і добровільно зайняли посади в окупаційних структурах влади.

Один із них став так званим «начальником відділу спеціальної інспекції з контролю за благоустроєм міста» в окупаційній адміністрації Херсона, а інші двоє – «головами сільського поселення Олексіївської територіальної громади» та «начальником Азовського територіального управління Генічеського муніципального району».  

На цих посадах чоловіки займалися організаційно-розпорядчою та адміністративно-господарською діяльністю. Вони виконували накази та розпорядження окупаційної влади.

Досудове розслідування здійснюють слідчі УСБ України в Херсонській області, ВП №2 ХРУП ГУНП в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.