Рубрики
Зовсім не по темі

На виставці в Ірані показали картину, яку росіяни вкрали з Херсонського художнього музею

У м.Тегеран розпочала роботу виставка: Humanity. Solidarity. One Planet, організована Офісом ООН в Ісламській Республіці Іран, на якій від Посольства України в Ірані представлено роботу українського художника Івана Лободи «Вишивальниця».

Оригінал картини, який знаходиться в колекції Херсонського обласного художнього музею, був вивезений російськими окупантами у листопаді 2022 року.

Про це повідомляє Посольство України в Ірані.

Рубрики
Зовсім не по темі

У НАТО є 3 роки на підготовку, щоб уникнути війни з Росією, — польський міністр

Глава Бюро нацбезпеки Польщі переконаний, що на східному фланзі Альянсу за три роки має бути створено необхідний потенціал для стримування агресії Російської Федерації.

Щоб уникнути війни з Росією у країни східного флангу НАТО є в запасі три роки для підготовки. Серед необхідних заходів — збільшення кількості особового складу армії і створення нових армійських формувань. Про це 2 грудня заявив глава Бюро національної безпеки (BBN) Польщі Яцек Сев’єра в інтерв’ю Nasz Dziennik.

Польський чиновник прокоментував думку представників Німецької асоціації зовнішньої політики, які стверджують, що країнам Заходу залишилося від 5 до 9 років, щоб підготуватися до відбиття нападу Москви. За словами Сев’єри, такі прогнози занадто оптимістичні.

Рубрики
Зовсім не по темі

Він дуже помиляється, – глава Пентагону про плани Путіна перемогти у війні на виснаження

Російський президент Владімір Путін впевнений, що зможе перемогти Україну у війні на виснаження. Проте він дуже помиляється у своїх намірах.

Таку думку висловив міністр оборони США Ллойд Остін, виступаючи на Рейганівському форумі з питань національної оборони.

Він також додав, що через ізоляцію Росія тепер має покладатися на підтримку таких країн, як Північна Корея та Іран, які вже мають багаторічний досвід життя під санкціями.

Рубрики
Зовсім не по темі

На Херсонщині окупанти зовсім не контролюють ціни на товари першої необхідності

Те, що робить окупаційна влада на лівобережжі, називається видимістю роботи.

Якщо це «наймасштабніший за останні 40 років ремонт доріг», то, як правило, обмежується все звичайним грейдуванням і вибірковим «пломбуванням» ям на асфальті.

Якщо це «ремонт шкіл», то все зводиться до руйнування найновіших навчальних закладів і переведенням навчального процесу (за російськими, звісно, стандартами) в онлайн.

А ще окупанти продовжують робити вигляд, що впливають на ціни, бо росія, як кричать їхні пропагандисти, «соціально орієнтована держава».

Рубрики
Зовсім не по темі

Психосоматичні особливості людини та її сприйняття дійсності

Психосоматичні особливості людства та їх вплив на здоров’я людини

Тема психосоматичних особливостей людини та її сприйняття дійсності пов’язана із взаємодією між психічним та фізичним станом людини, а також з тим, як ці аспекти взаємодіють між собою ви можете подивитись тут Влияние символизма на восприятие окружающей реальности – Telegraph .