Війна дронів в Україні

Верховний головнокомадувач Зеленський заявив, що на складах зберігається 26 тисяч дронів.

Але навіть після пресконференції ці тисячі дронів у військах не з‘явились. Або президент Зеленський збрехав, або він взагалі не контролює обстановку та результати своїх заяв.

Якби офіс президента акредитував мене на пресконференцію, я б змусив президента Зеленського відповісти, чому він не звітує про поставки дронів у війська в районі Авдіївки.

Від держави на усі бригади передали кілька десятків переважно Аутелів. А де Мавіки? Де fpv? Де усі ці тисячі, на якій ділянці фронту? Бо усюди збори на волонтерські дрони продовжуються.

Багато років 95 квартал у своїх шоу «мочив» Кличка, висміював його тугодумність та обмежений словниковий запас.

Але коли я написав про критичну обстановку в Авдіївці, Кличко на наступний день відправив з особистих коштів 100 fpv дронів в 47 бригаду, і сьогодні ще 100 fpv дронів від Кличка передані командиру роти 53-і бригади Юрію Панчуку.

Плюс 600 мільйонів місто Київ виділило додатково ЗСУ для закупівлі дронів. Це небагато, звичайно, але це важлива допомога у критичний момент.

Але де у цей момент дрони від Зеленського та Міноборони? Де дрони від 95 кварталу та Кошевого? Де дрони від Єрмака та Татарова?

По факту 95 квартал після приходу до влади на практиці виявились набагато більш тугодумними та жадібними, ніж персонажі, яких вони висміювали.

Поки хоча б частка 26 тисяч дронів, які ніби-то лежать на складах зі слів Зеленського, не опиняться у 110, 47, 53, 59, 109 бригадах та 52-му окремому стрілецькому батальйоні під Авдіївкою, буду щоденно нагадувати про безвідповідальність влади.

Негайно передайте в район Авдіївки мавіки та fpv від держави.

І до речі, грошей у 95 кварталу судячи по звітах панамських офшорів та багатьом об‘єктам нерухомості за кордоном, не менше ніж у Кличка, могли б і з особистих коштів теж пару сотень дронів подарувати, для вас це копійки, а для когось це життя.

Як тільки дрони від держави почнуть поступати в район Авдіівки від держави, одразу напишу та подякую Верховному головнокомандувачу, все буде об‘єктивно.

Бутусов