Температурні рекорди Криму у Сімферополі

Абсолютний температурний рекорд зафіксовано у Сімферополі

Місто Сімферополь – адміністративний центр Автономної Республіки Крим

Температурний рекорд, який протримався понад 100 років, був побитий минулої неділі в Сімферополі.

Про це повідомила начальник окупаційного республіканського Гідрометцентру Тетяна Любецька.

«У Сімферополі було перекрито абсолютний максимум температури повітря.

Склав він 30,8 градуси. На 4,3 градуси вище, ніж у 1916 році. 1916 року було зареєстровано 26,5 градуса.

За дуже великий період це суттєвий рекорд», – сказала вона.

За даними синоптиків, сьогодні вдень температура повітря у кримській столиці підніметься до 24-26 градусів тепла. Опади не прогнозуються.

Сімферополь – це адміністративний центр та найбільше місто в Автономній Республіці Крим, яка раніше входила до складу України, але стала об’єктом спірів і анексії Росією в 2014 році. Місто розташоване на південному заході Криму, на заході від Кримських гір та на узбережжі Чорного моря.

Сімферополь має багатий історичний спадок і відомий своєю культурною та історичною спадщиною. Він був заснований в 18 столітті та був частиною російської імперії, а потім Радянського Союзу. Місто має численні архітектурні пам’ятки, включаючи старовинні будівлі, музеї та парки.

Сімферополь також є важливим транспортним вузлом в регіоні Криму, з розвиненою автомобільною, залізничною та авіаційною інфраструктурою. Місто має міжнародний аеропорт, який обслуговує пасажирські рейси до різних міст і країн.

Однак після анексії Криму Росією в 2014 році, статус Сімферополя і його приналежність стали предметом суперечок та не визнані міжнародним спільнотою. Багато країн і міжнародні організації вважають анексію Криму незаконною і вимагають повернення Криму під український контроль.

Ця ситуація зробила Сімферополь центром політичних та геополітичних конфліктів, і вона залишається важливим пунктом в сучасній історії Криму.