Село Кринки чому воно так важливо

Село Кринки розташовано на лівому окупованому березі Херсонської області. В жовтні прошлого 2023 року ЗСУ висадило перших морпіхів на берег річки Дніпро там де знаходиться село Кринки.

Українські солдати спростовують заяви агресора про “захоплення” ними села Кринки самим своїм знаходженням в цьому селі

Перед цим українські морпіхи відволікли увагу окупантів тим що декілька місяців поспіль вже тримали декілька невеликих плацдармів на лівому березі, наприклад під містом Олешки.

Поки ворог концентрував там сили ЗСУ створили перспективний плацдарм поруч, село Кринки стали осередком цього плацдарму.

Сенс цього плацдарму був у відволіканні сил ворога з інших напрямків російсько-українського фронту а також у створенні умов для форсування Дніпра та переносу бойових дій на лівий берег Херсонської області який один з місцевих сайтів влучно назвав Генічеська область Херсонщини.

Найсвіжіше відео з села Кринки від 21 лютого 2024 року знято там українськими морпіхами

Село Кринки були найкращим варіантом для плацдарму для подальшого наступу в бік Криму.

Але підготовка для контрнаступу в 2024 році на Херсонському напрямку пригальмувалась, насамперед тому що стратегічний партнер України Сполучені Штати Америки через внутрішні чвари не погодили військову допомогу на 2024 рік.

Таким чином створений плацдарм у села Кринки вже був не на часі. Збройним силам України не вистачало зброї на утримування російського агресора на сході країни, насамперед біля Авдіївки. Що вже казати про контрнаступ на півдні на Крим.

Сенат США загрався в внутрішні ігри та фактично кинув свого стратегічного партнера майже так як це було в Афганістані або ще раніше – в Південному В’єтнамі.

Тому плацдарм у села Кринки для наступу виявився створеним передчасно. В той же самий час він залишається працювати на знищення збройної сили агресора та на утримування біля Кринок ворожих підрозділов

Село Кринки це дачна забудова на декількох вулицях вздовж Дніпра. Простягнулось село Кринки на майже 13 кілометрів та дуже зручно для накоплення сил та маневрування.

В разі початку поставок озброєння з боку США село Кринки може бути використане як плацдарм для наступу не раніше літа 2024 року або навіть пізніше