Розстріляли цивільного на окупованій частині Херсонщини: про підозру повідомили двом військовим рф

Двоє російських військовослужбовців отримали підозру за розстріл цивільного на окупованій частині Херсонщини

Розстріляли цивільного на окупованій частині Херсонщини: про підозру повідомили двом військовим рф

Двом військовим рф повідомили про підозру за розстріл цивільного на окупованій частині Херсонщини, повідомили у п’ятницю у Херсонській обласній прокуратурі.

За даними слідства, у травні 2023 року двоє озброєних військових рф, у стані алкогольного сп’яніння, проникли на територію домоволодіння жителя тимчасово окупованого села Нова Збур’ївка Херсонської області.

“На подвір’ї підозрювані жорстоко побили 64-річного чоловіка. Потерпілий спробував врятуватись, сховавшись у будинку. Проте нападники зайшли за ним та розстріляли із автоматичної зброї”, – повідомили у прокуратурі.

“Ідентифіковано та повідомлено про підозру двом військовим рф у жорстокому поводженні з цивільним населенням, що поєднано з умисним вбивством (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 438 КК України)”, – ідеться у повідомленні.

Як закінчити війну в Україні при допомозі ігри судоку

Військова прокуратура України

Військова прокуратура України є частиною системи правосуддя і виконує свої функції в сфері військової юстиції. Основна мета військової прокуратури полягає в забезпеченні дотримання законності та прав людини в сфері військової діяльності та виконання завдань Збройних Сил України.

Основні завдання та функції військової прокуратури включають:

  1. Щоденний контроль за додержанням законів в армії: Військова прокуратура взаємодіє з військовими командуваннями для забезпечення законності в Збройних Силах та інших військових формуваннях.
  2. Розслідування військових злочинів: Військова прокуратура займається розслідуванням випадків порушення військового законодавства та злочинів, пов’язаних із службовою діяльністю військовослужбовців.
  3. Участь у судових процесах: Військова прокуратура представляє державний обвинувальний акт у суді та забезпечує законний процес в розгляді військових справ.
  4. Контроль за виконанням рішень суду: Військова прокуратура забезпечує виконання судових рішень у сфері військової юстиції.
  5. Проведення адвокатської діяльності в армії: Військова прокуратура надає консультації та юридичну допомогу військовослужбовцям.

Військова прокуратура в Україні входить до складу системи прокуратури та підзвітна Генеральному прокурору України. Вона взаємодіє з іншими правоохоронними органами та службами для забезпечення військової безпеки та законності в армії.