Росіяни влаштували на курортній Арабатській стрілці військовий полігон

Відео від російської херсонської ТРК Таврія показує кадри бойової стрілянини на одному з влаштованих російської армії полігонів на Арабатській стрілці.

Росіяне влаштували військовий полігон на березі Азовського моря на курортній Арабатській стрілці

Навчальні стрільби бойовими патронами йдуть на Арабатській стрілці біля пляжної зони. Там же, на березі Азовського моря відбуваються і вчення із застосуванням мінометів.

Це забруднює курортні пляжі Арабатської стрілки свинцем, роблячи їх непридатними для безпечного використання в рекреаційних цілях у майбутньому.

Бойова стрілянина мінометами у бік моря безпосередньо в пляжній зоні робить небезпечним у майбутньому відпочинок на Арабатській стрілки через загрози мін, що не розірвалися, для курортників.

Арабатська стрілка це унікальний курортний куточок Херсонської області зі своєю екосистемою, яку легко руйнує використання її як військовий полігон.

Безпосередньо в навчаннях на Арабатці беруть участь російські військовослужбовці з російських регіонів і тому байдужі для небезпеки для екології коси Арабатська стрілка в найближчому майбутньому.

Арабатська стрілка після вторгнення російських військ в Україну втратила свою привабливість та славу екологічно чистого куточку природи на Азовському морі.

Звичайно дуже шкода, що вже практично другий рік на Арабатській стрілці не працюють ні закони, ні санітарно-гігієнічні норми, ні здоровий глузд.

Інакше органи будь-якої прокуратури давно заборонили б використовувати курортну Арабатську стрілку як військовий полігон для стрільб.

Джерело