Росія почала переписувати історію

В росії випустили новий підручник з історії для 10-11-х класів, в якому переписані розділи про 1970-і, 1980-і, 1990-і та 2000-і роки.

Про це повідомив голова російського військово-історичного товариства Володимир Мединський (раніше: міністр культури рф в 2012-2020 роках; помічник президента росії і голова делегації на переговорах з Україною) на презентації нового єдиного підручника з загальної історії та історії рф для 10-х і 11-х класів у чотирьох томах.

В росії почали переписувати підручники історіі для школярів

На презентації Мединський заявив, що «повністю та кардинально перероблені розділи «70-ті», «80-ті», «90-ті» та «нульові» роки.

З урахуванням нинішніх реалій автори додали до підручника розділ з 2014 року до теперішнього часу, включаючи «спеціальну військову операцію».

У підручнику менше дат та статистики, більше ілюстрацій та розповідей про конкретних людей. Багато мікроісторій та цікавих фактів».

Заняття з нового підручника з історії для 10–11 класів розпочнуться з 1 вересня 2023 року, зокрема на окупованих територіях.

Нові підручники з історії для школярів 5-9-х класів будуть готові до 1 вересня 2024 року. За інформацією так званого «мон днр» дані підручники їм ще не надійшли і навіть не відомі терміни поставки.

Від людини, знайомої зі змістом даного підручника відомо, що в ній міститься критика радянсько-партійного керівництва, не випинається роль КПРС та радянського керівництва, акцентується увага на «катастрофічних помилках керівництва країни у 80-90-ті роки, у тому числі під керівництвом Єльцина”

А ось із 2000-х років для порятунку росії змушений був взяти владу у свої руки путін.

Але активному розвитку росії під його мудрим керівництвом постійно «заважають українські націоналісти, які пригнічують «російськомовних на їхніх історичних територіях», а також змову англо-саксів, які спеціально об’єдналися у військовий блок НАТО. Тому СВО – це вимушений захід”.