Російські військові закатували до смерті настоятеля храму ПЦУ в Каланчаці

Настоятеля храму Православної церкви України 59-річного Степана Подольчака викрали та закатували до смерті в окупованому селищі Каланчак Скадовського району Херсонської області.

Російські військові закатували до смерті настоятеля храму ПЦУ в Каланчаці

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Світлана Фоміна, начальниця Каланчацької селищної військової адміністрації, розповіла ЦЖР, що 13 лютого, російські військові вдерлися до будинку Степана Подольчака в Каланчаку та вивезли настоятеля в невідомому напрямку. 15 лютого дружині Подольчака повідомили про смерть чоловіка та викликали на упізнання тіла.

Фоміна розповідає, що Степан Подольчак приїхав до Каланчака з Львівської області й понад десять років із допомогою вірян будував у селищі церкву. Також настоятель проводив усі служби українською.

Жителі Каланчацької та сусідньої Мирненської громади розповіли ЦЖР, що останні півтора тижня російські військові поводяться дуже агресивно, вони принижують людей на блокпостах та загалом жорстоко поводяться з цивільними. Жителі пов’язують це з частими українськими ударами по позиціях військових РФ.

Буде цікаво – Новини Тавріди

У фейсбуці єпископ Херсонський і Каховський ПЦУ Володимир (Харко), написав, що за підтвердженням спецслужб очевидці розповіли, що в першій половині дня 15 лютого Степана Подольчака та будівничого храму розстріляли.