Російські генерали торгуються зі США. В обмін на Крим готові повернути частину окупованих територій

Поки кремлівський диктатор Володимир Путні готується до тривалої війни, російські високопоставлені генерали почали кулуарно торгуватися зі США з приводу закінчення так званої “сво”, але, звісно, з хоча б з якою-небудь вигодою для себе.

Звільнене від російських окупантів місто Херсон

Заради збереження Криму в складі РФ готові повернути частину захоплених територій.

Йдеться про виведення окупаційних військ з низки українських міст, зокрема, Токмака, Мелітополя та Маріуполя.

Начальник генштабу РФ попросив Міллі передати послання ЗСУ.

Один з пропагандистських Telegram-каналів з посиланням на три джерела в Міноборони Росії опублікував тези останньої розмови начальника генштабу Валерія Герасимова з головою Об’єднаного комітету начальників штабів армії США Марком Міллі, яка відбулася 29 липня, повідомляє РІА Мелітополь..

Як зазначає кремлівський Telegram-канал, Валерій Герасимов телефонував до Міллі з проханням передати послання для української армії та генералів ЗСУ.

У ньому йшлося про те, щоб українська армія перестала атакувати Крим і претендувати на те, що Київ його відвоюєте.

“Припиніть наносити ракетні удари й удари безпілотників і залиште Крим у спокої!”, – наголосив Герасимов і додав, що заради недоторканності Криму він “”готовий повернутися до питання про виведення російських військ із низки міст, зокрема, Токмака, Мелітополя і Маріуполя”.

Як розповідають джерела з Міноборони РФ, Марк Міллі відповів, що передасть це прохання українцям, але вони навряд чи погодяться на такий компроміс.

Американський військовий вважає, що зараз у Києва є шанси відвоювати Крим, і вікно можливостей у цьому питанні “не закриється найближчим часом”.

Зі свого боку, Герасимов наполягав, що “бої ще можна припинити, поки не стало пізно”. Для кого це саме “пізно” може настати, іграшковий начальник Генштабу не пояснив.

Як і не пояснив, як він може вирішувати питання про здачу міст – без узгодження з Путіним.

Як відомо, Валерій Герасимов уже далеко не вперше спілкується головою Об’єднаного комітету начальників штабів армії США.

Він та низка російських генералів сподіваються, що, якщо вони здадуть Маріуполь, Мелітополь і ще низку міст, Україна та її союзники з НАТО цим вдовольняться і не будуть атакувати Крим.

ЗСУ роблять саме ставку на звільнення Криму
Цей напрямок наразі виглядає пріоритетним під час контрнаступу.

Українські війська продовжують просуватися на Бердянському та Мелітопольскому фронтах, повідомляє Інститут вивчення війни.

Зокрема, окупанти безуспішно намагалися відновити втрачені позиції на схід від Старомайорського.

Натомість українські сили атакували російські війська поблизу Роботиного, що за 10 кілометрів на південь від Оріхова, також завдали ударів по російському тренувальному табору на острові Джарилгач в Херсонській області.

Міністр оборони Олексій Резніков визнав, що наступ йде повільно, але за планом.

Хоча не на нашу користь грає ціла низка факторів – від кількості боєприпасів до систем ППО та протяжності фронту.

“Питання у тому, що у нас теж дуже довга лінія бою. І проти нас велика кількість ворогів.

Це війна, це не комп’ютерна гра”, – зазначив він в інтерв’ю CNN, додавши, що нашим бійцям доводиться вручну розчищати мінні поля.

ЗСУ просуваються одночасно в бік Бахмута, а також відбили спробу росіян прорватися до Харківської області з боку Сватового.

Також провалом окупантів стала спроба прориву на Лимано-Куп’янському напрямку.

За даними Міноборони України станом на 31 липня за час контрнаступу українські військові звільнили на півдні понад 204 кв. км території, на Бахмутському напрямку – ще близько 37 кв. км.