Рашисти на півдні України примусово мобілізують фермерів

Росіяни активізували примусову мобілізацію в окупованих громадах Херсонської та Запорізької областей. Тепер дійшла черга до фермерів.

Рашисти на півдні України примусово мобілізують фермерів

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Наразі чекісти особливу увагу зосередили на фермерах: по господарствах у низці населених пунктів росіяни розіслали письмові вимоги негайно стати на військовий облік усім чоловікам призовного віку», – йдеться в заяві.

Зазначається, що в разі невиконання директиви сільськогосподарські підприємства або окремі фермери каратимуться штрафами в 400 тисяч рублів (близько 4500 доларів), однак сплата цієї суми аж ніяк не гарантує уникнення участі у війні проти України в лавах армії держави-агресора рф.

У розвідці уточнили, що ультиматуми, погрози та репресії щодо населення, яке залишається на поневолених українських землях – системна злочинна політика рф. Таким чином російські окупанти всіма способами намагаються покрити втрати своїх військ чоловіками, які залишилися на захоплених територіях.

Активізація примусової мобілізації, до якої нині вдаються росіяни на тимчасово окупованих територіях України, спричинена зниженням підтримки війни серед російського населення.

«Оскільки кремлівські «технологи» наразі вважають неможливим оголосити масштабну хвилю мобілізації в росії, щоб не погіршувати соціальне тло перед так званими «виборами путіна», чоловіче цивільне населення в окупації знову перебуває під хвилею тиску», – додали в розвідці.

У ГУР уточнили, що під загрозою примусової мобілізації фактично перебувають усі чоловіки у віці від 18 до 65 років, а нерідко й 16-річні та 17-річні підлітки, яких Кремль так само заганяє в окупаційне військо.

Тим часом, Міноборони росії не може набрати необхідну кількість «добровольців» на війну проти України, тому кремль спустив регіонам завдання зробити акцент на вербуванні защемлених верств населення. Регіональна влада щотижня звітуватиме, наскільки цей план виконано.

Крім того, росія розпочала примусову мобілізацію місцевого населення на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Лисенко Микола Віталійович – видатний український композитор початку двадцятого сторіччя