Окупанти затримали колишнього редактора генічеського сайту «Новий Візит» Геннадія Осьмака

Йому закидають «участь у незаконному збройному формуванні», через те, що журналіст нібито був «штатним піарником» неіснуючого «Кримськотатарського батальйону ім. Номана Челебіджихана» та підтримував водну блокаду окупованого Криму.

За повідомленнями пропагандистських ресурсів, Осьмак після окупації нібито відійшов від справ і отримав російський паспорт, а затримали його за доносом.

Генічеський сайт Візит та його редактор Геннадій Осьмак

Пишуть, що на окупованій частині Херсонщини заарештували Геннадія Осьмака, відомого генічанам як директора Візиту, потім генічеського сайту Візит.

Повідомляють, що Осьмак отримав в окупації російське громадянство, але при цьому сидів дуже тихо і непомітно. Майже як Наріман Джелялов.

Після офіційної заяви мера Геніческа Тулупова про припинення своїх повноважень у березні 2022 року практично те саме зробив і Геннадій Осьмак, оголосивши, що з цього дня він не має жодного відношення до міського сайту “Візит” і припиняє будь-яку журналістську діяльність.

Майже два роки Осьмак відсиджувався під окупацією, поки за ним не прийшли. Слід зазначити, що справжні чи придумані Осьмаком проукраїнські настрої періоду до окупації були відомі у Генічеську кожному мешканцю.

Дуже сумніваюся, що про Геннадія Осьмака всі ці два роки було в повному невіданні російське ФСБ.

Хто, чому і як злив Геннадія Осьмака для арешту саме зараз – дуже цікаве питання

Друге цікаве питання – хто буде наступний у Генічеську з тих вчорашніх “патріотів” які вдають, що вони “в будиночку”

До речі, Осьмак сидів тихо ці два роки в окупації, бо ніхто не платив грошей за його журналістську діяльність. Ось як тільки Тулупов видав останні зарплати та премії своїй команді та закрив фінансування “Нового Візиту” ось так одразу різко “патріоти” стали звичайними обивателями – “а я що, я ніщо, робота така”

Арешти Нарімана і ось зараз Осьмака, людей які викреслили всі свої переконання з довоєнного часу і сподівалися на травоїдність людожерів, – це багато про що говорить.

Що кажуть генічане про затримання Осьмака з Генічеська

За Осьмаком місцеві висловили таку версію. У перші місяці роздачі паспортів наш персонаж отримав ріс. аусвайс і звалив на росію. Там відсидівся, порахував, що все забулося.

Потім приїхав у Генічеськ, наприклад, продати квартиру. На Чонгарі на кордоні на нього спрацював сигнал стоп. Приїхали, затримали, відвезли на підвал до Генічеська.

Ну а там – який сюрприз, ми думали куди ж наш Геннадій подівся, ми думали ти в Польщі сидиш. Ось і приплив Осьмак. Братик розумнішим виявився, а цей, як і Наріман, помилився. Вважав за краще матеріальне благополуччя свободі. От і програв.

Джерело – телеграм-канал Геническ TIME (Новости ГЕНИЧЕСКА)