На Херсонщині окупанти розстріляли школяра

На тимчасово окупованій території Херсонської області, в одній із громад, російська армія вбила дитину.

Про це на пресконференції повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.

“Я отримав з громади лівого берега повідомлення, що російські окупанти вбили учня восьмого класу в одному з населених пунктів. Це сталось 20 грудня.

Вони це зробили просто на очах у родини. Мати там трохи не з’їхала з розуму, її врятували з петлі. Страшна ситуація…”, — говорить Прокудін.

За його інформацією, хлопець десь проходив і начебто щось фотографував. Військові РФ схопили дитину, привели додому та застрелили, розповів очільник ОВА.

“Є заява директора школи до поліції. Будемо звертатися до повноважного з прав людини та всіх органів, щоб цей факт зафіксувати”, — розповів Олександр Прокудін.

Раніше перший заступник голови облради Соболевський повідомив, що на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонської області останні тижні російські військові глушать мобільний звʼязок під час проведення перевірок місцевого населення.

За даними активістів “Жовтої Стрічки”, незаконно затриманих людей утримують у вищому професійному училищі №17 м.Генічеськ та відмовляють їм у можливості найняти адвоката.