Мета Києва — повернути Крим

Своїми діями Україна демонструє свою мету — повернути Крим, — Bloomberg

Останнім часом Україна посилила ракетні й безпілотні атаки на незаконно окупований Росією Крим. Все це є частиною більшої стратегії Києва.

Ракетні атаки українського війська по окупованому росіянами Криму

Про це пише видання Bloomberg.

У виданні зазначають, що після ліквідації передових систем протиповітряної оборони, які захищали півострів, Україна застосувала крилаті ракети та безпілотники для знищення кораблів і штабу Чорноморського флоту Росії та відбила бурові платформи, які використовувалися для радіолокаційної діяльності.

“Посилення атак підкреслює прогрес України в поступовому погіршенні військових зусиль Росії — і є нагадуванням про ширшу стратегічну мету країни, яка перебуває у війні, — повернути Чорноморський півострів, який Москва незаконно анексувала в 2014 році”, — пишуть оглядачі видання.

Водночас один зі співрозмовників агентства вважає, що навряд чи цього року Україна зможе повернути Крим. Але атаки по півострову допомагають у контрнаступі.

Нагадаємо, близько 9 вечора 29 вересня росіяни здійснили запуск кількох груп БпЛА “Shahed” з району полігону Чауда (Крим). Повітряної тривоги в Україні не оголошено.

Довідка

Мис Чауда – це природна визначна точка, розташована на південному узбережжі Криму, Україна. Він розташований приблизно за 10 кілометрів на південний захід від Ялти. Цей мис відомий своєю красивою природою, панорамними краєвидами та чистими пляжами.

Мис Чауда поруч з акваторією Чорного моря, яке створює унікальний мікроклімат і надає можливість відпочиваючим насолоджуватися чудовими видами на море. Ви можете знайти тут низку готелів, баз відпочинку, апартаментів і котеджів для проживання.

Відпочинок на мисі Чауда в Криму набуває популярності завдяки своїм пляжам, ресторанам, можливостям для водних видів спорту та занять активним відпочинком, таким як велосипедні поїздки, піший туризм і екскурсії. Також тут є винні підприємства, де ви можете спробувати місцеві вина.

Однак слід зауважити, що внаслідок політичних подій та анексії Криму Росією в 2014 році, стан відпочинку на мисі Чауда може бути під впливом різних обставин, включаючи санкції та політичну нестабільність.

Тож перед плануванням поїздки в Крим слід ретельно вивчити останні новини та консультуватися з офіційними джерелами для отримання актуальної інформації щодо безпеки і можливостей відпочинку.