Мер Скадовська назвав кварталівців «українськими гнидами» після скандального новорічного ролика

У новорічному випуску програми актори Студії «Квартал 95» дозволили собі висміяти жителів Півдня України, чим викликали хвилю обурення глядачів.

Мер Скадовська назвав студію “Квартал 95” “українськими гнідами” через їхні недолугі жарти про жителів міста

На невдалу спробу пожартувати відреагував мер Скадовська Олександр Яковлєв — саме жителька цього міста, за сценарієм, показала себе як неповноцінна українка.

Міський голова порівняв артистів «українськими гнидами», влучно процитувавши сторічної давнини вислів Симона Петлюри, що не втратив своєї актуальності і в наш час.

«Дуже правий був Петлюра, який казав: «Нам не так страшні московські воші, нам страшні українські гниди».

Жарти про «сіськи» зі Скадовська, напевно комусь здаються дуже дотепними. Але хай це буде на совісті режисерів.

Сподіваюся у них вистачить сили вибачитися перед українцями.

Скадовськ сьогодні в окупації, і дійсно, чого зараз потребують скадовчани, – це підтримки», — з докором промовив посадовець.

Коментарі до “дотепного” відео студії Квартал 95 про жителів окупованого Скадовська

В той час, коли наш президент каже, що ми єдина країна, його 95 квартал “гадить” людей з окупованого міста !! Південного міста! Де військові зазнали одного з перших ударів! Де люди чекають на Україну і сподіваються на наших воїнів! Якщо ви так ганебно говорите про своїх людей і не розумієте, що там Україна, то як ми можемо перемогти ? Хочу щоб всі, хто придумав цей недолугий і безграмотний жарт, вибачилися перед жителями Скадовська, особливо перед хлопцями, які захищають нашу країну.

Дууууже хочеться, щоб всі, хто писав такі жарти і хто їх виконував, пожили так, як зараз живуть мешканці Скадовська. Ґ+Ґ як завжди озвучують огидні нарративи про Південь України. Всі добре пам’ятають, як їх ведучій розповідав про Херсон на початку повномасштабної війни, що це місто завжди було проросійським, а в цей час його мешканці голіруч боролися з окупантами та відстоювали своє місто!! 95 квартал, ви – гидота і мерзотність.

Все життя прожила в Херсонській області, ніколи не чула щоб так розмовляли, Херсонщина знає рідну мову, але не всі розмовляли, на сруськом теж мало хто розмовляв, всі на суржику. Коли отримувала допомогу від Херсонського фонду для херсонців, я серед людей ні від кого не почула руський, навіть більше скажу в Києві набагато більше говорять на сруськом. А чому не пожартуєте з угорських закарпатців, там дійсно ніхто не знає і не розуміє української? А зараз на півдні, в окупації, за українську мову можна поплатитися життям

Такої риганини в обличча людей ще не бачили. Бажаю авторам пережити те, що переживають люди у Скадовську

І Скадовськ образили і всіх українців які намагаються переходити з російскої на українську. Я так розумію кварталу дуже не хочеться щоб вони переходили, тому й намагаються висміювати це.

Як вам не соромно! Навіть не знаєте де знаходиться Скадовськ ! він на півдні , а не на сході. Люди,які сміються над ціми шутками, думаю навіть не уявляють, який жах пережили і продовжують переживати мешканці окупованих і пріфронтових теріторій! Смішно тим, кого не торкнулась війна.

Боже, яка ганьба. В голові не вкладається як може бути таке відношення. Ті хто таке вигадав та ті, хто сміється над такими жорстокими жартами просто нелюди. І вони ще говорять, що треба об’єднатися щоб перемогти зло разом. Розмовляти українською не завжди означає бути патріотом своєї країни, вже не раз досвід показав це. Просто відраза та ганьба

Ви що з ґлузду зʼїхали, Квартал? Після цього ваших не щирих вибачень перед українцями, особливо скадовчанами, буде замало! Багато чого хочеться ще написати, але не хочеться нецензурно. А інших слів на думку не спадає. Ви повинні піти з ефіру (і не тільки) назавжди!

Женя давай розкажи но Хто здав Херсон розкажи про ТРО у “Бузковому парку” і про катівні по всій області і про нічні крематорії де палили тих хто не вижив після катувань.