Командувач російських морпіхів отримав нове звання від Шойгу за “взяття” Кринок на лівобережжі Херсонщини

За фейкове “взяття” села Кринки офіцер з ворожого угруповання “Дніпро” отримав нове звання.

Як повідомили російські джерела, звання генерала отримав командир 810-ї окремої бригади морської піхоти рф Олег Власов. Особовий склад саме цього підрозділу вчора заявив про нібито зачистку села Кринки і повний контроль над населеним пунктом.

Нагородження за фейкове взяття Кринок в Херсонській області

За даними російських сайті та ЗМІ, у жовтні минулого року Олега Власов міністр оборони рф Сергій Шойгу нагородив званням “герой росії” та медаллю “золота зірка”.

Росіяне зняли постановочне відео де вони нібито захопили Кринки в Херсонській області

Нагадаємо, що вчора Шойгу заявив російському диктатору володимир путіну про ліквідацію плацдарму українських військових в Кринках. Також в мережі з’явилося відео від російських десантників, зняте нібито в селі, із заявою про взяття населеного пункту під повний контроль армії рф. Цю інформацію офіційно спростували Сили оборони півдня.

Взяття Кринок було конче потрібно російському диктатору через вибори які вони збираються проводити в тому числі на окупованій территорії, які вони планують розпочати на окупованій частини Херсонської області вже 27 лютого.

Українські сили спротиву показали як зазвичай відбувалось взяття Кринок насправді. Декілька російських вояків стрімголов вискакують з лісу, чіпляють триколор, фотографуються та відразу ж чимдуж тікають подалі

Щоб підбадьорити себе та своїх прихильників “успіхами” на Херсонському напрямку російські політтехнологи вигадали взяття Кринок

Не кажучи про офіційні українські джерела цю маячню окупантів відкидають навіть самі російські вояки які дислокуються біля р.Дніпр.

Вони кажуть що ніякого “взяття” Кринок не відбулося, що ситуація не зрушила з місця, що ЗСУ контролюють плацдарм на лівому березі Херсонської області