Генічеськ – триває захоплення квартир та будинків окупантами

Російські окупанти в окупованому Генічеську продовжують красти не лише будинки, а й квартири.

6 липня 2023 року в російському держреєстрі було зареєстровано региональное профсоюзная организация – “профсоюз работников сферы образования Херсонской области”.

Засновників організації російські окупанти вкотре у своєму реєстрі не вказали, а ось головою “профспілки” освітян-колаборантів призначили Вороніну Марину Василівну.

Марина Вороніна, 5 січня 1964 року народження, мешканка міста Херсона.

Як раніше повідомляв Центр журналістських розслідувань Вороніна вже має підозру в колабораційний діяльності.

Вона добровільно погодилась керувати окупаційним «управління освіти міста Херсона» і займалась впровадженням російських «стандартів» освіти в тимчасово окупованому обласному центрі та підбором кадрів для «російських» навчальних закладів Херсона.

При цьому Вороніна продовжувала працювати в «ясли-саду №60 міста Херсона», незаконно створеному окупантами на базі ясла-садка №60 «Теремок».

Після того, як колаборантам довелося слідом за окупантами втікати з Херсона, Вороніна лишилась без посади, тож тепер захищатиме права таких же зрадників.

Юридична адреса “профспілки” вчителів-колаборантів Херсонщини – місто Генічеськ, вулиця Вокзальна, будинок 18, квартира 5.

Будівля, адресу якої окупаційна адміністрація внесла до російського держреєстру, не відображається ні на відкритій кадастровій , ні на google картах.