Центральна синагога Херсона постраждала від ракетної атаки Росії

Біля центральної синагоги міста Херсона стався вибух ракети, яку випустили російські загарбники під час масованого обстрілу.

Росіяне вдарили ракетами по центральній синагозі Херсона

Про це повідомляють українські ЗМІ.

На відеозаписах з міста на півдні України, яке пережило безліч випробувань з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії, можна почути розповідь Йосефа-Іцхока Вольфа, рабина міста та емісара Хабада, про інцидент.

За його словами, величезна кількість фрагментів ракети була розсипана двором синагоги, а також великі уламки застрягли в стінах. Рабин Вольф також додав, що після вибуху ракети на місцевості розсипається 8 тисяч осколків, які становлять дуже велику небезпеку для життя та здоров’я людей.

Два тижні тому Херсон, як і багато інших міст, став об’єктом потужного ракетного обстрілу з боку росії, який є найбільшим від початку бойових дій. Рабин Вольф також розповів, що в місті наразі немає жодного дня тиші, при цьому не вмикається сирена повітряної тривоги і єдиним сигналом тривоги є “свист ракет”.

Раніше писали, що в Інтернеті з’явилося відео, на якому відображено, як українська армія забезпечує охорону однієї із синагог в Україні.

Збройні сили України забезпечують безпеку не лише важливих стратегічних об’єктів, але й піклуються про культурні та релігійні місця. Чудово, що багато синагог в Україні перетворилися на притулки для єврейського та українського населення.

Крім того, “Лайк-NEWS” вже повідомляв, що синагога у місті Гуляйполі Запорізької області постраждала від снарядів у ході російських обстрілів. Поточна цегляна будівля діючої синагоги була зведена в 1909 на території, де раніше стояла дерев’яна будівля синагоги, що існувала з 1872 року.