Чорношкірі найманці росії на війні проти України

РФ залучає на війну проти України найманців з різних регіонів світу.

В олешках помічен загін темношкірих найманців російської армії

У тимчасово окуповане місто Олешки в Херсонській області прибув загін темношкірих найманців, яких Росія завербувала на війну проти України. Їх розмістили у місцевому будинку культури.

Про це повідомили представники партизанського руху «АТЕШ». За їхньою інформацією, це елітний підрозділ, котрий має дороге екіпірування та нову військову техніку. Зокрема у їхньому озброєнні є вантажівки та важка броньована техніка з позначками у вигляді ієрогліфів.

«Росіяни активно залучають найманців із різних куточків світу: Африка, Середня/Дальня Азія і навіть Південна Америка. Мабуть є проблеми з мотивацією у росіян воювати за «русский мир» в Україні.

Особливо цинічно на цьому тлі звучать звинувачення представників Москви проти українського Інтернаціонального легіону. Однак лицемірство − найменший із гріхів рашистів», − зазначили підпільники.

Нагадаємо, журналісти CNN повідомили, що для участі у бойових діях проти України Росія завербувала в свою армію близько 15 тисяч громадян Непалу. Їх заманюють високою зарплатою та обіцянкою в пришвидшеному режимі отримати російський паспорт.

Також представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що РФ вербує жителів Сьєрра-Леоне, Куби і Непалу. Це ті країни, де невеликий дохід громадян, і тому Росія пропонує там чоловікам «легкий та швидкий заробіток».