Чонгарський міст надовго виведен з ладу

Лише найближчі 15-20 днів Чонгарський міст будуть досліджувати для того, щоб почати ремонт, бо попри наче незначні пошкодження ситуація зовсім інакша

Чонгарський мост надовго виведен з ладу

Попри те, що візуально мости через Чонгарську протоку на адміністративній межі з поки що окупований Кримом після удару отримали не критичні ушкодження, насправді мова йде про зовсім інше.

Зокрема місцевий гауляйтер Сальдо повідомив, що пошкодження мосту доволі “масштабне”, й протягом найближчих 15-20 днів міст не лише не відновлять, а взагалі лише зможуть детально дослідити.

Лише після цього у поки наявних планах окупантів – розпочати ремонт, що означає заборону його експлуатації на ще більший термін.

Ця заява, на перший погляд, може бути доволі дивною через те, що на фото мова йде про пробиття дорожнього полотна та певне пошкодження опори.

Але річ у тім, що конструкція дійсно могла отримати критичні, зокрема й внутрішні структурні пошкодження й, наприклад, міст вже не може витримати вантажний транспорт.

Водночас рашисти, відповідно до свіжих супутникових знімків вже встигли побудувати понтонну переправу, більше того, це звісно не один єдиний маршрут з півострова до континентальної частини України.

Зокрема окрім суходільного переходу у районі Армянська, ворог з листопада 2022 року має трасу з Криму на Генічеськ та Мелітополь в обхід мостів Чонгару по Арабатській косі.

Але звісно мова йде про меншу пропускну спроможність у порівнянні із трасою Е105.

Але головне у цій ситуації – методичність ударів, тим паче, що теперішня внутрішня ситуація у рф вкрай сприяє будь-яким діям, які поширять паніку серед регулярних частин рашистів.