Чого боїться кремль ?

Найбільше у кремлі бояться зміни режиму та фрагментації рф, ― Вадим Скібіцький
 
Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький під час дискусії «Україна та світ попереду 2024» озвучив дві найбільших фобії кремлівських вождів .

«Найбільше чого вони бояться? Дуже просто, двох речей. Перше — це зміна режиму в москві. І друге — це фрагментація або розпад рф. Відповідно, для того, щоб це зберегти, росія й проводить таку політику, яка є на сьогодні», — заявив Вадим Скібіцький.


 Завданнями росії у війні проти України на 2024 рік залишаються вихід на адмінкордони Донецької та Луганської областей та збереження контролю над усіма тимчасово окупованими українськими територіями.
 
«Цілі, які ставив перед собою путін щодо проведення так званої «сво», — не досягнуті ані в 2022, ні в 2023 році. Він їх просто переносить на наступний рік», — зазначив Вадим Скібіцький.

Стратегічним завданням для України залишається деокупація усіх захоплених агресором територій. У цьому контексті активні дії на Кримському півострові, за словами представника воєнної розвідки, матимуть  вплив і на інші ділянки фронту.
 
«Крим на сьогодні — це транзитна зона для постачання всього озброєння, боєприпасів, особового складу з території росії в південні наші регіони: у Херсонську та Запорізьку області», — нагадав Вадим Скібіцький.

Відпочинок після війни на Азовському морі на косі Арабатська стрілка