«Укртелеком» передав українським військовим чергову партію дронів

Компанія «Укртелеком» передала українським військовим чергову партію дронів спеціального призначення в межах мілітарної ініціативи «Сталевий фронт Ріната Ахметова», поінформували 8 грудня у пресслужбі.

«47-ма окрема механізована виконує бойові завданні на околицях Авдіївки. Її воїни на своїх сторінках у соцмережах неодноразово показували, як працюють із FPV-дронами: на цьому напрямку це чи не головний вид зброї.

За свідченнями бійців, піхота росіян щодня йде на штурм, тож українські дрони вилітають на ворога десятками», – зазначено в повідомленні.

100 дронів, які передав «Укртелеком» бійцям, – українського виробництва, як і попередні партії.

Буде цікаво — Відпочинок на Арабатській стрілці після війни

«Це війна технологій: що технологічнішою буде наша армія, то швидше ми здолаємо ворога. FPV-дрони – один із найефективніших боєприпасів, який є в нашої армії.

І їхня кількість має неабияке значення в наближенні перемоги над ворогом», – цитує сайт компанії командира взводу ударних БПЛА 47-ї ОМБр Ігор із позивним Хаммер.

В «Укртелекомі» розповіли, що від імені «Сталевого фронту» регулярно закуповують різні види БПЛА і передають захисникам України відповідно до їхніх запитів. На фронт доправили «Лелеки», «Валькірії» та сотні дронів.

«Щодня ми дякуємо нашим захисникам за те, що прокидаємося вдома, працюємо в офісі, уже починаємо готуватися до Різдва.

Ми на своїй землі, дякуючи вам. Тому зі свого боку робимо все можливе для того, щоб підтримати наших героїв. Сьогодні передаємо від «Сталевого фронту Ріната Ахметова» на потреби війська чергову партію дронів.

Нехай вони допомагають у знищені ворога», – сказав генеральний директор АТ «Укртелеком» Юрій Курмаз.

Коли закінчиться війна ми повернемось до мирного життя на чарівній Арабатській стрілці та відпочинемо на Азовському морі в Генічеську

За час широкомасштабної війни «Укртелеком» спрямував на потреби ЗСУ понад 70 млн грн. У лавах ЗСУ захищають українську землю майже 400 співробітників компанії.

Загальна сума, яку передали бізнеси Ріната Ахметова на допомогу військовим і цивільним українцям, сягнула 6,7 млрд грн, зазначили у пресслужбі.