Рубрики
Війна в Україні

Залишити Токмак щоб захистити Мелітополь — плани російського генштабу

Валерій Герасимов думає віддати українським військам Токмак, щоб не було страшного розгрому

Залишити Токмак та зосередитись на обороні Мелітополя та Бердянська — новий план російського генштабу

За даними двох наших джерел у Генштабі, таку можливість Герасимов почав розглядати відразу після того, як ворог досяг успіху в районі Роботино і просунувся на фронті. Зазначимо, що про можливу втрату Токмака начальник ГШ попереджав ще в липні.

«Валерій Васильович хоче поберегти війська для оборони Мелітополя та Бердянська. І попереджає, що, якщо сильно чіплятися за Токмак, на Запорізькому напрямі на нашу армію може чекати страшний розгром. По-справжньому страшний», — пояснив один із наших співрозмовників.

Він сказав також, що Герасимов побоюється гніву Володимира Путіна, бо поки що не ділиться з ним цими планами. Глава Генштабу думає про те, як «захистити Мелітополь без прямої участі президента».

Крім того, наші джерела стверджують, що свої плани щодо Токмака Герасимов поки що не обговорював із американським колегою Марком Міллі, з яким регулярно спілкується і час від часу обговорює відступ російських військ на окремих ділянках фронту в обмін на поступки.

Довідка — місто Бердянськ

Бердянськ — це місто, розташоване на узбережжі Азовського моря в Україні. Основане в 1827 році, Бердянськ став одним із найбільших приазовських портів та важливим туристичним центром регіону.

Основні риси Бердянська включають:

 1. Пляжі та курорти: Місто славиться своїми пляжами та курортами, що розташовані вздовж Азовського моря. Це популярне місце для відпочинку влітку, і тут можна знайти багато готелів, гостьових будинків і ресторанів.
 2. Промисловість: Бердянськ також важливий промисловий центр. Велика частина міського економічного життя пов’язана з морським портом, суднобудуванням, металургією та іншими промисловими галузями.
 3. Культурні атракції: Місто має свої культурні атракції, включаючи музеї, галереї та історичні пам’ятки. До цих пам’яток належать церкви, фортеці та маяки.
 4. Приазовська природа: Бердянськ оточений природними заповідниками та природними резерватами, де можна насолоджуватися природною красою та спостерігати за птахами.
 5. Місцева кухня: Ви також зможете скуштувати смачну українську кухню та свіжі морські продукти в ресторанах та кафе Бердянська.
 6. Спорт і розваги: Місто має різноманітні можливості для активного відпочинку, включаючи водні види спорту, велосипедні прогулянки та інші розваги.

Бердянськ є важливим економічним, культурним і рекреаційним центром приазовського регіону і пропонує відвідувачам можливість насолоджуватися природною красою та історією цього чарівного українського міста.

Довідка — місто Мелітополь

Мелітополь — це місто, розташоване на півдні України в Запорізькій області. Воно є адміністративним центром Мелітопольського району та одним із найважливіших міст області. Ось деякі основні аспекти, що характеризують Мелітополь:

 1. Історія: Мелітополь має багатий історичний спадок. Місто було засноване в 1784 році як фортеця та почало розвиватися як важливий пункт для оборони південних кордонів Російської імперії. Протягом історії Мелітополь був свідком численних подій та трансформацій.
 2. Економіка: Місто відоме своєю промисловістю, зокрема харчовою, машинобудівною та металургійною галузями. Важливим економічним об’єктом є Мелітопольський машинобудівний завод, який виготовляє сільськогосподарську техніку.
 3. Культурні атракції: У Мелітополі є численні музеї, парки та архітектурні пам’ятки, включаючи історичний центр міста, де можна побачити старовинні будівлі і церкви. Однією з цікавих архітектурних пам’яток є Церква Святого Миколая.
 4. Освіта: Мелітополь є важливим освітнім центром області. Тут розташовані кілька вищих навчальних закладів, включаючи Мелітопольський державний педагогічний університет.
 5. Природа та рекреація: В околицях Мелітополя розташовані красиві природні місця, такі як річка Молочна та ліси. Це створює можливості для активного відпочинку та природної рекреації.
 6. Спорт і розваги: Місто має спортивні і розважальні заклади, включаючи стадіони, спортивні комплекси та культурні центри для різноманітних заходів та захоплень.

Мелітополь — це місто з багатою історією, розвиненою економікою та численними можливостями для культурного і активного відпочинку. Воно є важливим адміністративним, економічним і культурним центром в південній частині України.