Рубрики
Зовсім не по темі

На Херсонщині окупанти зовсім не контролюють ціни на товари першої необхідності

Те, що робить окупаційна влада на лівобережжі, називається видимістю роботи.

Якщо це «наймасштабніший за останні 40 років ремонт доріг», то, як правило, обмежується все звичайним грейдуванням і вибірковим «пломбуванням» ям на асфальті.

Якщо це «ремонт шкіл», то все зводиться до руйнування найновіших навчальних закладів і переведенням навчального процесу (за російськими, звісно, стандартами) в онлайн.

А ще окупанти продовжують робити вигляд, що впливають на ціни, бо росія, як кричать їхні пропагандисти, «соціально орієнтована держава».

Рубрики
Війна в Україні

Стратегія перемоги у війні. Що таке перемога?

Стратегія перемоги у війні та визначення перемоги можуть змінюватись залежно від конкретних обставин, цілей і характеру конфлікту. Ось деякі загальні міркування:

Визначте цілі: чітко визначте цілі війни. Як виглядає перемога? Це може включати територіальні здобутки, зміну режиму або досягнення конкретних політичних, економічних чи соціальних цілей.

Стратегія перемоги у війні. Що таке перемога?

Військова стратегія: розробіть комплексну військову стратегію, яка відповідає визначеним цілям. Це передбачає розгляд типу війни (звичайна, партизанська, асиметрична) та ефективне розгортання сил.

Рубрики
Херсонська область - новини

Зрадник депутат Херсонської облради Юрій Ковальов

За матеріалами СБУ підозру отримав брат екснардепа-зрадника Ковальова, який заправляв російські танки та вивозив зерно з Херсонщини до рф

Служба безпеки зібрала докази державної зради на депутата Херсонської облради Юрія Ковальова.

Наразі він входить до складу окупаційної «держдуми Херсонської області» від путінської партії «єдина росія» і продовжує сприяти збройній агресії рф проти України.

Фігурант є старшим братом екснардепа-зрадника Олексія Ковальова, який після окупації обласного центру публічно підтримав «приєднання» регіону до рф і став «заступником» гауляйтера Сальдо «з питань сільського господарства».

Рубрики
Війна в Україні

Зброя країни-агресора — морські дрони

У росії почалося виробництво перших морських дронів для Міноборони — керуючий директор холдингу Кінгісепський машинобудівний завод Михайло Даниленко.

Експериментальні морські дрони росії — країни-агресора

Даниленко заявив, що на їхньому виробничому майданчику зібрані перші водометні рушії для таких морських дронів.

Постачання перших десяти безпілотників має здійснитися до кінця цього року.

Рубрики
Війна в Україні

Кремль хоче відмовитися від фінансування колаборантів на тимчасово окупованій частині Херсонщини

В окупаційної влади Херсонщини з’явилися нові проблеми. І їм їх влаштовуює кремль, який хоче зменшити обсяги «дотацій» або відмінити їх узагалі.

Зрадник України володимир сальдо

Як пише російське видання «Комерсант», уряд рф має намір покласти відповідальність за бюджетний дефіцит на деяких губернаторів. Мова про Чечню, Інгушетію, Дагестан, Туву та тимчасово окуповані території України — частини Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, які в кремлі називають «новими регіонами».