Рубрики
Сусіди

Мета Києва — повернути Крим

Своїми діями Україна демонструє свою мету — повернути Крим, — Bloomberg

Останнім часом Україна посилила ракетні й безпілотні атаки на незаконно окупований Росією Крим. Все це є частиною більшої стратегії Києва.

Ракетні атаки українського війська по окупованому росіянами Криму

Про це пише видання Bloomberg.

У виданні зазначають, що після ліквідації передових систем протиповітряної оборони, які захищали півострів, Україна застосувала крилаті ракети та безпілотники для знищення кораблів і штабу Чорноморського флоту Росії та відбила бурові платформи, які використовувалися для радіолокаційної діяльності.

Рубрики
Херсонська область - новини

Псевдоосвітянину з Херсона за держзраду загрожує довічне ув’язнення

Самопроголошеному «директору Херсонської школи №1» Олександру Білоусу оголосили про підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану.

Псевдоосвітянину з Херсона за держзраду загрожує довічне ув’язнення

Фігуранту загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Як повідомляють у пресслужбі Національної поліції України, провадження щодо Білоуса порушили за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України.

Рубрики
Херсонщина - довідка

Історія Генічеська


Генічеськ – місто районного підпорядкування, центр району. Розташований у південно-східній частині Приазовської низовини, на узбережжі Утлюцького лиману Азовського моря і протоки Тонкої, яка з’єднує лиман з Сивашем. Відстань до Херсона – 215 км. Залізнича станція і порт.

Генічеськ — курортне місто на Азовському морі

Місцевість цю було заселено ще у глибокій давнині, про що свідчать знайдені археологічні пам’ятки ІІ тисячоліття до нашої ери.

Степи зберігають сліди легендарних племен амазонок, скіфів та сарматів, стріли яких пронизували прозоре повітря, наповнене пахощами солоного моря, степового пилу та дикого різнотрав’я.

Арії, кіммерійці, греки, татари населяли ці краї в різні часи. Греків сюди приваблював м’який сонячний клімат, багаті рибні запаси – все це нагадувало їм умови життя на землях рідної Еллади.

Рубрики
Херсонська область - новини

Трупа херсонських акторів-колаборантів переїхала до російського Ярославля

Актори Херсонського драматичного театру, які під час окупації міста активно співпрацювали з росіянами, а перед звільненням Херсона втекли на лівий берег області, колективно переїхали міста Ярославль.

Трупа бродячих артистів театру

Тепер вони живуть, працюють і навіть намагаються ставити нові п’єси саме тут.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

“Насичений місяць: репетицій нової п’єси проводить трупа Херсонського обласного російського академічного музично-драматичного театру у Ярославлі.

З вересня артисти трудяться та обмінюються досвідом у стінах Російського державного академічного театру драми імені Федора Волкова – найстарішого в країні”, – повідомляють росіяни.

Рубрики
Війна в Україні

Війна в Україні — Крим ключ до перемоги

«Війна в Україні: чому контроль над Кримом може стати ключем до перемоги», — пояснює оглядач німецького інформагентства Deutsche Welle.

Крим ключ до перемоги України в війні

Крім символізму, який президент Росії Володимир Путін надає Кримському півострову, той також має життєво важливе значення для його військової стратегії.

Наприклад, там базується Чорноморський флот Росії, який регулярно запускає хвилі крилатих ракет «Калібр» містами по всій Україні – деякі глибоко всередині України, інші – на кордоні ЄС.

Росія аналогічним чином використовує Крим як авіабазу для літаків з ракетами, які здійснюють бойові вильоти проти України.